Hakkımızda

Kütahya Sanat
  • Başarı
  • Huzur
  • Güven
Sunar


Piyano Kursu

Piyanonun büyülü dünyasıyla tanışın. Profesyonel kadromuz ile her yaştan müzik severe birinci sınıf piyano eğitimi sağlıyoruz.

Keman Kursu

Profesyonel ve alanında uzman hocalarımız sayesinde, öğrenme garantili kurslarımızda ne kadar hızlı ilerlediğinize şaşıracaksınız.

Gitar Kursu

Profesyonel hocalarımızla; dinamik, çağdaş, yenilikçi ve  öğrenmesi kolay eğitim anlayışıyla tüm gitar türleri için kurslar düzenliyoruz.

Bateri Kursu

Sizin; istek ve beklentilerinize göre özel olarak oluşturacağınız program sayesinde bateri öğrenmek kolay ve keyifli olacak.

Klarnet Kursu

Kütahya sanat ile makam ve nota bilgilerinden sonra solfej ve armoni dersleriyle teorik bilgilere adım atacaksınız.

Konserler

Teorik ve pratik eğitimlerimiz sayesinde başarıya ulaşan kursiyerlerimiz için konserler düzenliyoruz.
0
+
Kursiyer
0
Yıllık Deneyim
0
Sanat Kolu
0
+
Enstrüman

Faaliyet Alanlarımız

Kurulduğu tarihten bu güne kadar kaliteli hizmet ve %100 müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız, bünyesinde çalışan bir çok deneyimli müzisyen ve müzik öğretmenleri ile sanata duyarlı onlarca öğrenci yetiştirmiştir ve yetiştirmeye devam etmektedir. Kütahya ve çevre iller dışında, İnternet sitemiz ve sanal mağazalarımız ile tüm Türkiye ye satış dışında, ses-ışık sistemleri satış-kiralama, kavye bölümü ,eğitim merkezimiz ile siz değerli müzik sever dostlarımızın hizmetindeyiz.

Müzik Mağazası
100%
Müzik Organizasyonları
100%
Müzik & Sanat Kursları
100%
Konserler
100%